за 2 кг цукепок вартістю 14 грн ща 1 кілограм залатиои деяку суму грошей.Скільки на ці грогі можна купити печива вартістю 10,5 грн за 1 кг
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
Пошаговое объяснение:
2 * 14= 28 грн коштують 2 кг цукерок
28 : 10,5= 2,666 кг стільки можна купити печива вартістю 10,5 грн за 1 кг на ці гроші
Alex12207:
не 2,666 кг а 2,700
Похожие вопросы
7 месяцев назад
7 месяцев назад
4 года назад
4 года назад
6 лет назад
7 лет назад