• Предмет: Математика
  • Автор: 0987654321fastfyd
  • Вопрос задан 5 лет назад

за 2 кг цукепок вартістю 14 грн ща 1 кілограм залатиои деяку суму грошей.Скільки на ці грогі можна купити печива вартістю 10,5 грн за 1 кг​

Ответы

Ответ дал: dyexfnf
2

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 * 14= 28 грн коштують 2 кг цукерок

28 : 10,5= 2,666 кг стільки  можна купити печива вартістю 10,5 грн за 1 кг​ на ці гроші


Alex12207: не 2,666 кг а 2,700
dyexfnf: нет не 2,7 , так как 2,7 кг будут стоить 28 грн 35 коп. , а у Вас всего 28 грн
Похожие вопросы