• Предмет: Математика
  • Автор: pkr18104
  • Вопрос задан 7 лет назад

Двоє грибників продають гриби. Перший грибник 3 кг маслюків продає за 120 грн, а другий — 5 кг опеньків — за 150 грн. Що дорожче і на скільки: 5 кг маслюків чи 6 кг опеньків?

Ответы

Ответ дал: xlebycek1
1

Ответ:

1)120:3=40(грн) 1 кг маслюків

2)150:5=30(грн) 1 кг опеньуів

3)40×5=200(грн) 5 кг маслюків

4)30×6=180(грн) 6 кг опеньків

5)200-180=20(грн)

Відповідь:20 грн

Похожие вопросы