Двоє грибників продають гриби. Перший грибник 3 кг маслюків продає за 120 грн, а другий — 5 кг опеньків — за 150 грн. Що дорожче і на скільки: 5 кг маслюків чи 6 кг опеньків?
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
1)120:3=40(грн) 1 кг маслюків
2)150:5=30(грн) 1 кг опеньуів
3)40×5=200(грн) 5 кг маслюків
4)30×6=180(грн) 6 кг опеньків
5)200-180=20(грн)
Відповідь:20 грн
Похожие вопросы
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад