Купили 3кг цукерок і 4кг печива, заплативши за всю покупку 91,6 грн.Скільки коштує 1 кг печива, якщо 1кг цукерок коштує 15,6 грн.?
Если можно то побыстрее пожалуйста
Ответы
Ответ дал:
5
Ответ:
Пошаговое объяснение:
3 * 15,6 = 46,8 грн заплатили за 3 кг цукерок
91,6 - 46,8 = 44,8 грн заплатили за 4 кг печива
44,8 : 4 = 11,2 грн стільки коштує 1 кг печива
Ответ дал:
1
Ответ:
4 кг печива коштує 44,8 грн
Приложения:

Похожие вопросы
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад