• Предмет: История
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 6 лет назад

Аравія

Релігія - ________
Видатні особи - ___________, ___________, __________, __________...
Місцерозташування - на ______________ півострові та над ним
Столиця: __________, _________.
Історія: ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________...

Ответы

Ответ дал: Austerlitz
1

Аравія

Релігія - іслам (мусульманство)

Видатні особи - Мухаммед, Абу Бекр, Аль-Фарабі, Аль-Хорезмі.

Місцерозташування - на Аравійському півострові та над ним (дивно звучить)

Столиця: Мединна, Ель- Куфа, Дамаск, згодом Багдад (це не повний список, вони часто змінювали одна одну).

Історія: Все почалося ще при житті Мухаммеда, коли була створена умма (громада) в Мединні. Після смерті пророка арабські землі швидко розширювалися. За відносно малий строк, араби покорили весь Аравійський півострів, Близький Схід, Північ Африки та Частину Піренейського півостріва. За весь період існування країни, декілька разів змінювалися правлячі династії халіфів. Халіфат славився своїми культурними надбаннями, наприклад, математика, географія, медицина були більш розвинені чим в Європі. Після вторгнення сельджуків держава почала занепадати. В 1055 р. Багдад завоювали турки-сельджуки і держава припинила своє існування, як єдине ціле.


Аноним: Дякую. І можете пояснити чим були видатні ці чи інші особи
Austerlitz: Цього не було в завданні, тому в коментарі напишу:1. Мухаммед — засновник світової релігії— ісламу. 2. Абу Бекр — найближчий помічник Мухаммеда, перший халіф.
Austerlitz: Аль-Фарабі — відомий математик, філософ, мандрівник
Austerlitz: Але Хорезмі — перс, видатниц географ, астроном, історик, математик. Він ввів термін "алгоритм" та "алгебра".
Похожие вопросы