Срочно!!!!!
Магазин продав 13 кг вишні і 9 кг слив,усього на суму 291грн.Скільки коштує 1 кг слив, якщо 1кг вишні коштує 12грн? Плісссс бистро.
Ответы
Ответ дал:
3
Ответ:
15грн кг слив
Пошаговое объяснение:
1)12*13=156
2)291-156=135
3)135:9=15
dinkadro:
Спасибо:)
Ответ дал:
1
Пошаговое объяснение:
все есть на фото.
удачи в изучении математики!
Приложения:

Похожие вопросы
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад