• Предмет: Математика
  • Автор: pasynokevi
  • Вопрос задан 7 лет назад

Купи 1 кг печива і 2 кг цукерок і за всю покупку заплатили 60 грн. Скільки коштує кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази?​

Ответы

Ответ дал: ChristmasIQ2
0

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х+2х=60

Х=60÷3=20 грн 1 кг печива

20×2=40 грн цукерки

Ответ дал: Аноним
1

Решение:

x + 2x = 60

x = 60 \div 3 = 20грн - 1 кг печива

20 \times 2 = 40грн - цукерки

Похожие вопросы