За 2 кг яблук і 3 кг груш заплатили 31 грн. Скільки коштує кілограм яблук і скільки - кілограм груш, якщо груші дорожчі за яблука на 2 грн?
Ответы
Ответ дал:
2
Пошаговое объяснение:
вроде бы так,извините,если ошиблась
Приложения:

ddv1303:
нажмите"лучший ответ",если не затруднит ❤️
Ответ дал:
1
Ответ: яблуко 5 грн, а груші 7 грн
Пошаговое объяснение: нехай один кг яблук х грн, тоді 1 кг груш коштує х+2 грн.
Маємо рівняння: 2*х+ 3(х+2)=31
2*х+ 3х+6=31
2х+3х=31-6
5х=25
х=25:5
х=5 кг
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад