6 кг фарби для стелі коштують приблизно 270 грн. Їм необхідно придбати 9 кг фарби. Скільки буде коштувати фарба?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Відповідь: 405 грн коштує фарба
Пошаговое объяснение:
1) 270:6=45 (грн) - коштує 1 кг фарби
2) 45*9= 405 (грн) - коштує фарба яку потрібно придбати
Похожие вопросы
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад