мама купила на 28кг яблук,по 4грн за кілограм. 3кг яблук вона віддала сусідці. скільки кілограмів яблук залишилось у мами?
Ответы
Ответ дал:
0
1)28/4=79(кг)-купила
2)7-3=4(кг)-осталось
2)7-3=4(кг)-осталось
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад