• Предмет: Математика
  • Автор: sachageneral76
  • Вопрос задан 6 лет назад

У Макара 120 грн, а у Єви 142 грн. Після того як Макар придбав 2 тістечка, а Єва – 3 таких самих тістечка, грошей у них стало порівну. Скільки коштує одне тістечко?

Ответы

Ответ дал: ivanpokushalov
4

Ответ:

22

Пошаговое объяснение:

3х -2х-2х-2х-=142-120

х = 22

Похожие вопросы