• Предмет: Математика
  • Автор: sofagirl233
  • Вопрос задан 6 лет назад

допоможіть
1. За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 128 гри. Скільки коштує кілограм печива і скільки — кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 11 гри?

Ответы

Ответ дал: Аноним
1

Пошаговое объяснение:

розв'язання завдання додаю

Приложения:

sofagirl233: спасибі велике
Похожие вопросы