купили 3 кг цукероки 4 кг печива. за цукерки заплатили 270 грн а за печиво 128.На сколько грн дорожчий 1 кг цукерок, ниж 1 кг печива?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
34 грн - 1кг печенья
54 грн - 1 кг конфет
Пошаговое объяснение:
х- 1 кг печенья
х+20 - 1 кг конфет
3(х+20) + 4х=298
3х+60+4х=298
7х=298-60
7х=238
х=238:7
х=34
34 грн - 1кг печенья
34+20=54 грн - 1 кг конфет
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад