• Предмет: Математика
  • Автор: hazzzeone
  • Вопрос задан 6 лет назад

Три однакових апельсини коштують 21 грн. Яка ціна одного апельсина?
СРОЧНО!

Ответы

Ответ дал: AlexaFoxUwU
1
Ответ:
7 грн коштує один апельсин(Табличка множення, 3•7=21)

Пошаговое объяснение:


hazzzeone: спасибо,понял
Похожие вопросы