Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
162/2,5=64,8(грн) - коштує 1 кг
64,8*1,5=97,2(грн)
відповідь:1,5 кг печива коштує 97,2 гривень.
Пошаговое объяснение:
Ответ дал:
0
Відповідь:
97,2 гривень
Покрокове пояснення:
162/2,5=64,8(грн) - коштує 1 кг
64,8*1,5=97,2(грн)
відповідь:1,5 кг печива коштує 97,2 гривень.
Похожие вопросы
1 год назад
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад