Ответы
Ответ дал:
1
Нехай грн. коштує 1 тонна цукру, тоді
грн. було відведено на закупівлю цукру за планом.
грн. було відведено на закупівлю цукру за планом.
Рівняння:
грн. коштує 1 тонна цукру.
·
грн. було відведено на закупівлю цукру за планом.
Вiдповiдь: 400 000 грн.
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад