• Предмет: Математика
  • Автор: panasenkoolya4
  • Вопрос задан 6 лет назад

Якщо Настя купить одну цукерку, то в неї залишиться 1 гривня, а на дві цукерки в неї не вистачає 3 гривні. Скільки коштує 1 цукерка.

Ответы

Ответ дал: X7i
1

Відповідь:

4 бо 1+3=4

з цього виходе що в неъ було 5 гривень

Покрокове пояснення:

Похожие вопросы