друзі купили 7 тістечок по 25 грн і 4 пакети із соком, кожен з яких коштує в 3 рази більше ніж 1 тістечко. Яка вартість усієї покупки?! ПОЖАААЛУСТА ПОМОГИТЕЕЕ СРОЧНООО
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
475
Пошаговое объяснение:
25*3*4
7*25
475
Пошаговое объяснение:
25*3*4
7*25
Аноним:
а можеш написать дужки
Похожие вопросы
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад