• Предмет: Математика
  • Автор: dbfdh4pqcg
  • Вопрос задан 6 лет назад

3/4кг цукерок коштує 90,75грн Скільки коштує 1кг цукерок

Ответы

Ответ дал: SpringScorpion
1

Ответ:

1 кілограм цукерок коштує 90,75/3*4 = 30,25*4 = 121 грн

Пошаговое объяснение:

Сподіваюсь, усе правильно і зрозуміло

Похожие вопросы