Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
1 кілограм цукерок коштує 90,75/3*4 = 30,25*4 = 121 грн
Пошаговое объяснение:
Сподіваюсь, усе правильно і зрозуміло
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад