за 1,5 кг печива заплптили стільки за 0,7 кг цукерок. якв ціна кожного продукту якщо 1 кг печива дешевший за 1 кг цукерок на 40 грн.
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
1,5х = 0,7*(х+8)
1,5х=0,7х+5,6
0,8х=5,6
х=7 грн
7+8= 15грн
проверка:
1,5*7=0,7*15
10,5=10,5
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад