Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
1)за 2кг заплатили 10грн, дізнаємось в скільки разів 2кг менше від 8кг, 8/2=4, отже 8 кг коштують 10*4=40грн
2)дізнаємось скільки коштує кілограм, 10/2=5, отже кілограм яблук коштує 5грн, далі дізнаємось ціну 8кг, 8*5=40 отже 8кг яблук коштують 40грн
Постав будь-ласка як краща відповідь
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад