• Предмет: Математика
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 6 лет назад

Сделай задачу двома способами
За 2кг яблок заплатили 10 грн. Скільки коштують 8 кг яблок?

Ответы

Ответ дал: maksplays149
1

Ответ:

1)за 2кг заплатили 10грн, дізнаємось в скільки разів 2кг менше від 8кг, 8/2=4, отже 8 кг коштують 10*4=40грн

2)дізнаємось скільки коштує кілограм, 10/2=5, отже кілограм яблук коштує 5грн, далі дізнаємось ціну 8кг, 8*5=40 отже 8кг яблук коштують 40грн

Постав будь-ласка як краща відповідь

Похожие вопросы