Допоможіть будь ласка срочно!! Розв'яжіть задачу: 1 кг цукерок і 1 кг печива коштує 180 грн, a 2 кг печива і 3 кг цукерок коштує 460 грн, скільки коштує 1 кг печива і 1 кг цукерок.
Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь:
90.75/3=30.25 - це за 1/4
30.25*4=121 грн
Покрокове пояснення:
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад