Допоможіть розвязати задачу.За 16підручників заплатили 688грн.,а за таку саму кількість лінійок-192грн.Скільки коштують один підручник і одна лінійка окремо?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:55 в сумме 12 грн ручка 43 пидручник
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад