за день магазин продав 6 кг ковбаси і 9 кг сиру отримав виторг у розмірі 306 грн скільки коштує 1 кг сиру якщо 1 кг ковбаси коштує 24 грн допоможіть розв'язати
Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь:
306-(24*6)=162 - 9кг сиру
162/9=18 грн - 1кг сиру
Покрокове пояснення:
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад