За 3 кг печива заплатили 228 грн. Скільки
будуть коштувати 4 кг цукерок, якщо їх
ціна на 20 грн. більша, ніж ціна печива?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
384
Пошаговое объяснение:
228/3=76 грн - цена 1 кг печенья.
76+20=96 грн - цена 1 кг конфет.
4·96=384 грн - цена 4 кг конфет.
Похожие вопросы
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад