• Предмет: Математика
  • Автор: rakuzovanasta
  • Вопрос задан 6 лет назад

Купили 2,5 кг яблук і 3,5 кг черешні, заплативши за всю покупку 95,75 грн. Скільки коштує 1 кг яблук, якщо 1 кр черешні коштує 17,5 грн?


ВикаБач: Черешня стоит 3,5*17,5=61,25грн; Яблоки стоят 95,75-61,25=34,5 грн. 1 кг яблок стоит 34,5/2,5=13,8 грн.

Ответы

Ответ дал: svyatbaka
1

Ответ:

13,8грн

Пошаговое объяснение:

кг яблук - х

кг черешні 17,5 грн

2,5*х+3,5*17,5=95,75

2,5х+61,25=95,75

2,5х=34,5

х=34,5:2,5

х=13,8

перевірка

2,5*13,8+3,5*17,5=34,5+61,25=95,75

Похожие вопросы