• Предмет: Литература
  • Автор: amaliacherniak2580
  • Вопрос задан 9 дней назад

СРОЧНОООО, ДАЮ 98 БАЛІВ
Детально розповісти про Маленького принца (автор, назва, тема, ідея, головні герої, зміст )

Ответы

Ответ дал: cleverkotik
2

Ответ:

Автор -Антуан де Сент-Екзюпері

Рік написання – 1942

Напрям – реалізм

філософська алегорична казка-притча

Елементи казки: незвичний сюжет, персоніфікація рослин, тварин (Лис, Троянда, Змія)

Елементи притчі: багато алегорій (баобаби, вода), подаються морально-філософські роздуми письменника

Повчальні моменти: твір містить філософські роздуми про сенс життя людини. Письменник прагне переконати людей, що головне — це їхні душі, відношення до матеріальних та моральних цінностей. Треба любити життя, людей і ти будеш щасливим.

Тема – подорож Маленького принца

Ідея – треба любити життя, людей і ти будеш щасливим.

Головні герої – маленький принц, льотчик, лис, король, честолюбець, пияк, ділок, ліхтарник, географ

Проблематика — сенсу буття, дружби, кохання, відповідальності, влади; честолюбства; пияцтва; ділової людини; почуття відповідальності; черствої душі

Маленький принц втілив у казці людські якості, які надали сенс людському життю. У нього добре серце, розумний погляд на світ. Малюк працелюбний, стійкий у своїх симпатіях. Він не мав агресивних чи жадібних прагнень. Він ще не зіпсований світом ділків та честолюбців. Маленький принц – ідеал, романтична мрія, яка ще не загинула в світі. І світ багатий саме завдяки їй. Час від часу мрія оволодівала людьми. І тоді знову з’явився на нашій планеті Маленький принц. У фіналі казки появився мотив смерті. До цієї теми Екзюпері підійшов зі своєї точки зору. “Смерть неминуча, – розмірковував Маленький принц. – Та чи можна вважати, що смерть позбавляє життя змісту?” Маленький принц так не думав. Він змусив людину примиритися з неминучістю смерті і запевнив, що інакше йому не повернутися на свою планету. Казка закінчилася сумно, проте вона лишила не тільки сум, а прагнення до світлого, красивого, щоб у “дорослих” людей, у буденній метушні, дріб’язкових клопотах не відмирали щедрість і щирість душі, не згасло чисте бачення світу, не притупилося почуття відповідальності за тих, кого ми “приручаємо”.

Ответ дал: 000wrabbit
1

Ответ:

Объяснение:

Назва твору: "Маленький принц"

Автор: Антуан де Сент-Екзюпері

Рік створення: 1942

Жанр: філософська алегорична казка-притча

Тема твору: подорож Маленького принца

Ідея твору: для того, щоб бути щасливим потрібно любити життя та людей

Головні герої: Маленький принц, льотчик, лис, король, честолюбець, пияк, ділок, ліхтарник, географ, троянда

Проблематика: сенс буття, дружба, кохання, відповідальність, байдужість, непорозуміння між дорослими та дітьми, самотність.

Зміст: літак автора через несправність опиняється в африканській пустелі Сахара. Саме там льотчик знайомиться з Маленьким принцем, який залишив свою маленьку планету та подорожує всесвітом. Маленький принц відвідує усі найближчі астероїди та знайомиться з їх дивними мешканцями. Але лише на Землі хлопчик зустрічає свого майбутнього друга - Лиса, який відкриває йому багато таємниць: про дружбу, про відповідальність, про вірність та кохання. Цими істинами Маленький принц ділиться зі своїм новим знайомим. Це спілкування з'єднує два різних світи : світ дорослих та дітей, допомагає їм краще зрозуміти одне одного.

Похожие вопросы