0,33 літри кваса коштує 8,75 гривень, скільки коштує 2 літри квасу?
ДОПОМОЖІТЬ ТЕРМЕНОВО!!!!
ДАМ 40 БАЛІВ!!!
Аноним:
53 1/11
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
53 1/33 грн.
Пошаговое объяснение:
Пропорція
0,33 л ------ 8,75 грн
2 л ------- х грн
х=2*8,75:0,33=1750/33=53 1/33 грн.
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
2 года назад
8 лет назад