Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь:
Покрокове пояснення:
для початку нам необхідно знати зі скількох людей складається твоя родина.
кожен член родини ість в місяць 9 кг, тоді якщо вас 4, то 4*9=36 кг
відомо, що 1 кг коштує 21грн 25 коп, тоді рахуємо:
36*21 грн 25 коп= 765 грн
якщо в сім.ї троє осіб:
3*9=27 кг хліба
27*21 грн 25 коп=573 грн 75 коп
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
8 лет назад
8 лет назад