• Предмет: Математика
  • Автор: milanaselest070
  • Вопрос задан 2 года назад

Помогите срочно нужнооо дам 18 Срочно!¡!!!!!!!!!!!!

Приложения:

Ответы

Ответ дал: viktoriabadida
0

Відповідь:

Покрокове пояснення:

для початку нам необхідно знати зі скількох людей складається твоя родина.

кожен член родини ість в місяць 9 кг, тоді якщо вас 4, то 4*9=36 кг

відомо, що 1 кг коштує 21грн 25 коп, тоді рахуємо:

36*21 грн 25 коп= 765 грн

якщо в сім.ї троє осіб:

3*9=27 кг хліба

27*21 грн 25 коп=573 грн 75 коп

Похожие вопросы