Купили 2,3 кг цукерок і 3,1 кг печива заплативши за всю покупку 325грн 8к скільки коштує 1 кг цукерок якщо ціна 1 кг печива складає 120% від ціни 1 кг цукерок
Damian0:
Срочно
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Приложения:

Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
8 лет назад
8 лет назад