Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
48:5=9,6- коштує один кг яблук
43:8=5,375-коштує 1 кг груш
9,6-5,375=4,225
відповідь: 1 кг яблук дорожчий на 4,225 за 1 кг груш
Ответ дал:
0
Відповідь:1 кг яблук дорожчий на 4,225 грн за 1 кг груш
Покрокове пояснення:
48:5=9,6 (грн) - коштує один кг яблук
43:8=5,375(грн)-коштує 1 кг груш
9,6-5,375=4,225(грн)
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
2 года назад
7 лет назад
8 лет назад
8 лет назад