1. Записати текст, розставити розділові знаки Скажемо ні шкідливим звичкам! Життя ми не отримуємо коротким а робимо його таким. Сенека Шкідливі звички словосполучення яке ми часто чуємо і вживаємо у мовленні. Ще відомий давньоримський філософ Сенека говорив Поневлення власним пристрастям найстрашніше рабство .Зараз вони стали однією з найактуальніших проблем сучасності. Всі звички можна розподілити на дві групи. До першої належать небезпечні пристрасть до алкоголю тютюнопаління наркотиків і азартних ігор. До другої менш небезпечні і з першого погляду незначні обгризання нігтів покусування губ . Стреси комплекси часто проста цікавість стають причиною наркоманії тютюнопаління алкоголізму. І чим сильнішою стає залежність тим важче її позбутися. Тютюнопаління і потяг до алкоголю. Ними страждає значна частина населення планети. І алкоголізм і залежність від цигарок і наркоманія дуже швидко стають тяжким захворюванням. Тютюн … на мою думку разом з алкоголем є найнебезпечніший ворог розумової діяльності писав Олександр Дюма. Залежна людина примушує страждати свою сім’ю.​

Ответы

Ответ дал: fomenkobohdan4
0

Ответ:Скажемо «ні» шкідливим звичкам!

Життя ми не отримуємо коротким , а робимо його таким. Сенека

Шкідливі звички – словосполучення, яке ми часто чуємо і вживаємо у мовленні. Ще відомий давньоримський філософ Сенека говорив :

«Поневлення власним пристрастям - найстрашніше рабство». Зараз вони стали однією з найактуальніших проблем сучасності.

Всі звички можна розподілити на дві групи. До першої належать небезпечні: пристрасть до алкоголю, тютюнопаління, наркотиків і азартних ігор. До другої – менш небезпечні і, з першого погляду, незначні: обгризання нігтів, покусування губ .

Стреси, комплекси, часто проста цікавість стають причиною наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму. І чим сильнішою стає залежність, тим важче її позбутися.

Тютюнопаління і потяг до алкоголю. Ними страждає значна частина населення планети. І алкоголізм, і залежність від цигарок, і наркоманія дуже швидко стають тяжким захворюванням. «Тютюн …, на мою думку, разом з алкоголем є найнебезпечніший ворог розумової діяльності»,- писав Олександр Дюма. Якщо хтось з родичів чи друзів став жертвою чогось подібного, йому потрібна допомога. Такій людині необхідне термінове лікування. Без нього їй не так уже і далеко до повної деградації особистості та серйозних проблем зі здоров’ям.

Залежна людина примушує страждати свою сім’ю.

Объяснение:

Похожие вопросы