• Предмет: Математика
  • Автор: kircheianastasiia
  • Вопрос задан 1 год назад

3. Магазин продав 12 кг яблук і 14 кг слив, усього на суму 580 грн. Скільки коштує кг яблук, якщо кілограм слив продавали по 20 грн? 20 балів​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: paytonnm
5
1) 20 * 14 = 280 (грн) - 14 кг слив
2) 580 - 280 = 300 (грн) - 12 кг яблук
3) 300 : 12 = 25 (грн) - 1 кг яблук

kircheianastasiia: спасибо
Ответ дал: svyatik41
2

Ответ:

1)14•20=280(грн)-продали слив.

2)580-280=300(грн)-продали яблук.

3)340:12=25(грн)

Відповідь:кг яблук коштує 25 грн


kircheianastasiia: спасибо
Похожие вопросы