Купили 16 кг картоплі і 7 кг цибулі, заплативши за всю покупку 28 грн. 70 к. Скільки коштує 1 кг картоплі, якщо ціна 1 кг цибулi дорівнює 1 грн. 86 к.?
помогите пжж
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ: 0.98 грн
Пошаговое объяснение:
Купили 16 кг картофеля и 7 кг лука, заплатив за всю покупку 28 грн. 70 к. Сколько стоит 1 кг картофеля, если цена 1 кг лука равна 1 грн. 86 к.?
-------------
1.86*7=13.02 грн заплатили за 7 кг лука
28.7 - 13.02 = 15,68 заплатили за картофель
15,68 : 16 = 0.98 грн стоит 1 кг картофеля
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад