• Предмет: Математика
  • Автор: lenaromanchyke
  • Вопрос задан 1 год назад

Магазин продав 15 кг яблук i 13 кг вишень усого на суму 297 грн. Скiльки контур 1 кг вишень, якщо 1 кг яблук контур 12 грн. Плиз помогите

Ответы

Ответ дал: kotdasa57
2

Ответ:

9 грн

Пошаговое объяснение:

1)12*15=180 грн-отримав магазин за 15 кг яблук

2)297-180=117 грн-отримав магазин за 13 кг вишень

3)117/13=9 грн-коштує 1 кг вишень

Похожие вопросы