купили 7 кг цукерок і 9 кг печива заплативши за всю покупку 137 грн скільки коштує 1 кг цукерок якщо 1 кг печива коштує 9 грн
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
9 • 9 = 81 грн (коштують 9 кг печива)
137 - 81 = 56 (коштують цукерки)
56 : 7 = 8 грн (коштує 1 кг цукерок)
Ответ дал:
1
Ответ:
1)9×9=81(грн)-вартість 9 кг печева
2)137-81=56(грн) вартість цукерок
3)56:7=8(грн)-вартість за 1 кг цукерок
Відповідь:8 грн вартість за 1 кг цукерок
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад