6. У магазині продали 16 кг яблук і 14 кг вишень, усього на 570 суму коштує 1 кг вишень 12 гри? Скільки 1 кг яблук коштує > якщо грн.
Ответы
Ответ дал:
0
1) 14*12=168грн вишні
2)570-168=402 грн яблука
3) 402:16=25 грн за 1кг
2)570-168=402 грн яблука
3) 402:16=25 грн за 1кг
Ответ дал:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
12*14=168(грн)-на таку суму продали вишні
570-168=402(грн)-на таку саму продали яблук
402/16=25,1(грн)-1кг яблук
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад