• Предмет: Математика
  • Автор: lizalavrinenko70
  • Вопрос задан 1 год назад

для дениса купили 6 олівців по 12 грн кожен, і 3 ручки по 30 грн кожна. Яка вартість цієї покупки?​

Ответы

Ответ дал: iramazurk
1

Ответ:

162 грн

Пошаговое объяснение:

1) 6 * 12 = 72 (грн) - заплатили за карандаши

2) 3 * 30 = 90 (грн) - заплатили за ручки

3) 72 + 90 = 162 (грн) - заплатили за всю покупку


miroslavsavickij731: УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ МНЕ ПОЖАЛУЙСТА:(
Ответ дал: OblivionFire
4

Ответ:

162грн

Пошаговое объяснение:

Якщо один олівець коштує 12 грн, то шість таких олівців будуть коштувати: 12·6=72грн; Якщо одна ручка коштує 30 грн, що дуже дивно, бо ціна "космічна", то три таких ручки будут коштувати аж 3·30=90 грн. Олівці коштують 72 грн, ручки 90грн, тоді разом уся покупка буде коштувати: 72+90=162 грн. Ціни захмарні :((((


miroslavsavickij731: Так, ціни захмарні:((((
Похожие вопросы