За 3 кг капусти і 2 кг моркви заплатили 54 грн. Скільки коштує 1 кг моркви, якщо якщо 1 кг капусти коштує 12 грн?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
9 грн
Пошаговое объяснение:
Ответ дал:
1
1 кг капусти коштує 36 грн
А тобто: 12•3=36
Віднімаємо 54-36=18 (грн)
І ділимо 18:2= 9 (грн)
Відповідь: 9 грн коштує 1 кг моркви
А тобто: 12•3=36
Віднімаємо 54-36=18 (грн)
І ділимо 18:2= 9 (грн)
Відповідь: 9 грн коштує 1 кг моркви
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
2. 54-36:2=18:2=9 (грн) - коштує 1 кг моркви.
Відповідь - 9 грн коштує 1 кг моркви.