1 кг печива коштує Скільки коштуватиме 3/4 кг; 1 1/4 5 1/4 грн. кг, 200 г цього печива?
svetazuna:
скільки коштує 1 кг?
Ответы
Ответ дал:
1
3/4 кг:
3/4 * 5 1/4 = 3/4 * 21/4 = 63/16 = 3 15/16,
1 1/4 кг:
1 1/4 * 5 1/4 = 5/4 * 21/4 = 105/16 = 6 9/16,
5 1/4 кг:
5 1/4 * 5 1/4 = 21/4 * 21/4 = 441/16 = 27 9/16,
200 г = 1/5 кг:
1/5 * 5 1/4 = 1/5 * 21/4 = 21/20 = 1 1/20
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад