• Предмет: Математика
  • Автор: 2c679rcbn5
  • Вопрос задан 1 год назад

За 3кг картоплі заплатили 45грн скільки коштують 19кг картоплі ?

Ответы

Ответ дал: matematiksuggests
0

1) 45÷3=15(грн)–за 1 кг картоплі

2) 19×15=285(грн)–за 19 кг картоплі

Відповідь: 19 кг картоплі коштує 285 грн


2c679rcbn5: Дякую
matematiksuggests: будь ласка
Похожие вопросы