• Предмет: Математика
  • Автор: user354
  • Вопрос задан 1 год назад

За 2кг мандарин заплатили 103,8грн. Скільки будуть коштувати 2,7кг мандарин.


user354: я с України
user354: Привет
user354: Ти тут

Ответы

Ответ дал: gi3mo
0

Ответ:

140,13 грн

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

2 кг = 103,8 грн

2,7 кг = Х грн

X = \frac{2,7*103,8}{2} =  \frac{280,26}{2} = 140,13


user354: Привет
user354: Спасибо большое за допомогою
Ответ дал: firdavsusmonov333
0

Ответ:

за 2 кг -------------103,8 грн

за 2.7кг --------------Х грн =140,13

Похожие вопросы