. Магазин продав 14кг апельсинів і 13кг бананів, всього на суму 441грн. Скільки коштує 1кг апельсинів, якщо 1кг бананів коштує 21грн. У відповіді запишіть ЛИШЕ ЧИСЛО
будь ласка даю всі бали
Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь
12
Покрокове пояснення:
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад