За 3 кг картоплі заплатили 63 грн. Скільки коштують 18 кг картоплі?
Sofiykaberkut2011:
63:3=21
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
планскам
Пошаговое объяснение:
химххиххиххиих
Ответ дал:
0
Спочатку дізнаємось скільки коштує 1 кг: 63÷3= 21грн
Далі множимо на 18 кг: 21×18=378 грн
Відповідь: 378 кг
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад