• Предмет: Математика
  • Автор: nastaneceporenko
  • Вопрос задан 1 год назад

В класі 20 учнів 40% це дівчата, скільки хлопчиків у класі?
за 2 кг печива заплатили 240грн ,скільки можна купити печива на 300 грн?

Ответы

Ответ дал: psvst
0

Відповідь:

20 * 40% = 8 - дівчат

20 - 8 = 12 - хлопчиків у класі

1кг печива = 120 грн, 2кг - 240грн

на 300 грн можна купити 2.5кг печива

Приложения:

nastaneceporenko: можно 2 задачу по действиям пожалуйста
psvst: добавила фото. Надеюсь, все ясно)
Ответ дал: t9955881
0

Відповідь:

                                 

Покрокове пояснення:

  1)  8  хлопчиків

  2) 2,5 кг печіва

Похожие вопросы