Нехай 1 кг яблук коштує 3 грн. Скільки коштують 2 кг,
3 кг, 4 кг, 5 кг, 6 кг таких яблук? Відповідь можна запи-сати у вигляді таблиці. Складіть рівняння
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
2кг=6 грн, 3кг=9 грн, 5кг= 15 грн, 6 кг= 18 грн
Рівняння
6+х-15:5-1=5
х-15:5=1+6
х-15:5=7
х=15:5
х=3
х=7-3
х=4
х=4-1
х=3
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад