• Предмет: Математика
  • Автор: valuha1019
  • Вопрос задан 1 год назад

За 7 упаковок глини для смайлів треба заплатити 63 грн а за 6 баночок-36 грн. Скільки разом коштують 1 уп. глини для смайлів і 1 баночка?Скласти та розв'язати обернені задачі.

Ответы

Ответ дал: kramersteams
2

Ответ:

там

Пошаговое объяснение:

1) 63 : 7 = 9 ( грн ) стоят 7 баночек

2) 36 : 6 = 6 ( грн ) стоят 6 баночек

3) 9 + 6 = 15 ( грн ) и то и другое

Ответ: 15 гривен.

Похожие вопросы