Купили 2,6 кг борошна по 18,4 грн за кіло- грам і 2,2 кг цукру по 22,4 грн за кілограм. Яка з покупок дорожча і на скільки?
Ответы
Відповідь:
Покрокове пояснення:
Ціна 1 кг борошна – 18,4 грн
Ціна 1 кг цукру – 22,4 грн
Купили 2,6 кг борошна та 2,2 кг цукру.
Яка покупка дорожча та на скільки?
1) Скільки заплатили за муку?
2,6 * 18,4 = 47,84 (грн)
2) Скільки заплатили за цукор?
2,2 * 22,4 = 49,28 (грн)
3) На скільки більше заплатили за цукор?
49,28-47,84 = 1,44 (грн)
Відповідь: купівля цукру дорожча на 1,44 грн.
Відповідь:покупка цукру є дорожчою за покупку борошна на 1,44 грн.
Покрокове пояснення:
Для того, щоб порівняти ціну покупок, необхідно визначити їх вартість окремо і потім порівняти.
Вартість 2,6 кг борошна дорівнює:
2,6 кг * 18,4 грн/кг = 47,84 грн.
Вартість 2,2 кг цукру дорівнює:
2,2 кг * 22,4 грн/кг = 49,28 грн.
Отже, покупка цукру дорожча за покупку борошна на:
49,28 грн - 47,84 грн = 1,44 грн.