4. Розв’яжи задачу.
5 шоколадних тортів коштують 1800 грн. Яка вартість трьох бісквітних
тортів, якщо їх ціна вдвічі менша?
5. Розв’яжи рівняння.
y : 6 = 324 ∙ 5
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
4Позначимо вартість одного шоколадного торту як x грн, тоді з умови маємо:
5x = 1800 грн
x = 360 грн
Тому вартість одного бісквітного торту дорівнює 360 грн / 2 = 180 грн.
Для знаходження вартості трьох бісквітних тортів множимо вартість одного торту на кількість тортів:
3 * 180 грн = 540 грн
Отже, вартість трьох бісквітних тортів становить 540 грн.
5 Почнемо з розв'язання правої частини рівняння:
324 * 5 = 1620
Тепер замінимо праву частину рівняння на отримане значення 1620:
y / 6 = 1620
Щоб знайти значення y, потрібно помножити обидві сторони на 6:
y = 6 * 1620
y = 9720
Отже, розв'язання рівняння є:
y = 9720.
iramazurk:
может нужно самому решать, а не через программу???
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад