• Предмет: Литература
  • Автор: maxum14
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Підготувати повідомлення про улюбленого героя(героїню) з "лісова пісня" Лесі Українки та вказати чому твір актуальний і чим саме сподобався вам.

Ответы

Ответ дал: tryhard333
1

Одним із моїх улюблених героїв у творі "Лісова пісня" Лесі Українки є Лісовик. Він є духом лісу, покликаним захищати його від наруги людей та інших небезпек. Лісовик - символ природи, мудрості та глибокої релігійної віри. Він має неабияку силу та магічні здібності, що допомагають йому в боротьбі зі злом та наругою.

Твір "Лісова пісня" залишається актуальним і в сучасному світі, де природні ресурси зазнають небувалого напруження через вплив людської діяльності. Він нагадує нам про важливість охорони та поваги до природи, яка є джерелом життя для всього світу. Також твір надихає нас довіряти природі, як великому і мудрому богові, який може допомогти нам в складних життєвих ситуаціях.

Мені сподобався "Лісова пісня" тим, що тут майстерно поєднано красу природи та загадковість міфів. Лесі Українки вдало вдалося передати глибинні думки про взаємозв'язок людини та природи. Вона демонструє нам, що ми повинні бути гідними опікунами та хранителями природи, а не її знищувачами.


maxum14: Е -11 не списуй
Похожие вопросы