• Предмет: Литература
  • Автор: qarrikid2014
  • Вопрос задан 10 дней назад

Прошу написати твір-роздум на одну з тем (на вибір)

1. Щастя- найцінніший скарб (за творами О. Стороженка, Б. Лепкого)

2. кольоровий світ особистості (за поезією Ліни Костенко "Кольорові миші")

3. "Нащо крилатим грунт під ногами" (за поезіями Ліни Костенко "Чайка на крижині", "крила")​

Ответы

Ответ дал: vladworsf
1

Ответ:

Щастя, як говорять, не має ціни. І якщо згадати твори Олександра Стороженка та Богдана Лепкого, то ця теза тільки підкріплюється. Обидва письменники стверджують, що щастя - найцінніший скарб, який ми можемо мати в житті.

У романі "Залишенець" Олександра Стороженка головний герой Степан Калениченко дуже багато втратив у житті. Його батько загинув у Другій світовій війні, а мати померла від хвороби. Степан вирішив покинути рідний край і знайти щастя десь далеко від свого міста. Але на своєму шляху він зустрів любов та знайшов справжніх друзів. І, хоча його життя не було легким, Степан відчував щастя, бо знав, що у нього є ті, хто його люблять та підтримують.

Також, Богдан Лепкий у своїх творах відображає те, що щастя - це не матеріальні блага, а душевний стан людини. У "Тигроловах" головний герой Андрій Лопатин переживає різні перешкоди на своєму шляху, але завжди знаходить силу ідти далі, бо його серце наповнене любов'ю до людей та природи. А в романі "Темна матерія" автор описує життя маленької дівчинки, яка живе у віддаленому селі і не має жодних матеріальних благ. Але дівчинка щаслива, бо має батьків, які її люблять, та природу, яку вона так дуже любить.

Отже, якщо зібрати разом ідеї Олександра Стороженка та Богдана Лепкого, то можна зробити висновок, що щастя - найцінніший скарб

Объяснение:

Буду благодарен за лучший ответ,спасибо,удачи

Похожие вопросы